Peter Held

Peter Held

URL webstránky: http://www.srzkysuca.sk
Write on sobota, 08 marec 2014

Ešte stále ma mučí časový posun a 40 hodinový let, ale musím dať tento článok nejak dokopy, lebo pre zmenu mi skáče po krku admin a nie ja jemu ako to obvykle býva. To sa však všetko obráti, keď začne robiť video a nebude v termíne, ktorý mi sľúbi.

Write on utorok, 10 január 2012

Srdečne Vás všetkých pozývame

 

Write on sobota, 19 november 2011

Voda z broďákov síce už dávno uschla ale spomienky na túto rybačku ostanú zaryté ešte dlho dlho v duši každého muškatiera z nášej výpravy. Pracovné povinnosti mi nedovolili napísať tento článok skôr, ale verím, že aj teraz Vás poteší a priblížim Vám aspoň trocha z tej krásy ktorú sme mali možnosť zažiť.

Write on utorok, 18 január 2011

Prikladám jeden mini-článoček na rozšírenie obzorov o šnúrach.

Write on utorok, 15 jún 2010

Niekoľko poeticky poňatých slov k povodniam, ktoré nás v poslednej dobe postihli.

Write on pondelok, 01 marec 2010

Zorientovať sa dnes v ponuke muškárskych hákov nie je jednoduché. Verím, že mnohým začínajúcim viazačom aspoň trocha ukážem cestu ktorou sa uberať a neviazať zbytočne dobré muchy na zlé háky, lebo taká mucha Vám je platná ako mŕtvemu kabát.

Write on pondelok, 14 september 2009

Po dlhom váhaní som sa rozhodol uverejniť to pod menom autora týchto nádherných lariev potočníka. Najskôr som to chcel dať k svojím výtvorom nech sú pohromade, ale keď som pozrel tie fotky nastala zmena - tieto muchy si zaslúžia samostatný článok. Perfektné nafotené a hlavne úžastne naviazané.

 

Write on utorok, 18 august 2009

To či muškárska šnúra robí ešte muškárenie muškárením je tažko povedať. Najmä nové smery v muškárení, či už francúzka alebo krátka nymfa by sa dokázali v podstate zaobísť aj bez klasickej šnúry. Avšak pri všetkých ostatných spôsoboch je šnúra nenahraditeľným pomocníkom na prepravu mušiek do špajz našich rybých kamarátov.