dusan jasso

dusan jasso

Write on streda, 05 jún 2013

Slovenský rybársky zväz – Rada Žilina v spolupráci s Miestnou organizáciou Slovenského rybárskeho zväzu v Kysuckom Novom Meste a Ponorkovým klubom Žilina pri príležitosti podujatia „BITKA O BISMARCK BITKA O MESTO BASTOGNE“ organizuje dňa 24. 8. 2014 na Vodnom diele Žilina Detské rybárske preteky v love rýb udicou na plávanú.

Write on pondelok, 13 máj 2013

Je príjemná májová nedeľa, na oblohe ani mráčik, na hladine VN Ochodnica sa tvoria krúžky a s času na čas vyskočí nedávno napustený a vytrvalo strážený dúhák. Prví mladí rybári prichádzajú k vode a pripravujú sa na, tento raz už tradičný, prvý ročník kombinovaného preteku v love rýb na umelé nástrahy Ochodnický rybárik. Hlavný rozhodca a zároveň aj hlavný sponzor preteku Peter Smetana prichádza so svojim notebookom a losuje poradie pretekárov.

Write on pondelok, 30 január 2012

Predvianočná atmosféra, vôňa vianočného punču a usmievajúca sa tvár pani učiteľky Janky Pavlusíkovej z Centra voľného času privítala účastníkov vedomostnej a zručnostnej súťaže o Vianočného kapra.

Write on utorok, 20 september 2011

Mladí rybári, vážení rodičia priatelia rybárstva. Prihláste seba, rodičia svoje deti, mladí rybári svojich kamarátov do rybárskeho krúžku.

Write on utorok, 07 jún 2011

V jedno krásne sobotné dopoludnie 21.5.2011 sa na Ochodnickej priehradke miestnymi nazývanej Marakana (lososový - pstruhový revír Ochodničanka 3-2560-4-1), konal nultý ročník detského rybárskeho preteku Ochodnický rybárik.

Write on piatok, 18 február 2011

 

Rybársky krúžok začal v októbri 2010 a už od začiatku prebiehal súbežne na dvoch miestach. Krúžok v Kysuckom Novom Meste zastrešuje Centrum voľného času Kysucké Nové Mesto a krúžok v Snežnici zasa ZŠ Snežnica. Do rybárskeho krúžku v Kysuckom Novom Meste sa v priebehu polroka prihlásilo 15 z toho krúžok pravidelne navštevuje približne 10 detí. V snežnickom krúžku bolo prihlásených 12 a pravidelne chodí 6 detí.

Write on pondelok, 06 september 2010

Vážení rodičia, priatelia športového rybolovu a prírody, mladí rybári.

Write on utorok, 06 október 2009

Na Lodnianke cez víkend vznikol nový splav. Od skorého rána prácu spríjemňovalo priam ideálne počasie. Nebolo priveľmi teplo a nad hlavami brigádnikov bola krásna modrá obloha. Ideálna na ryby a pre niekoho aj na duhákové preteky na Neslušanke. Títo nadšenci si však odopreli pretek alebo voľný víkend a pustili sa do stavby splavu ktorý sa stane, ak ho niekto v noci nerozoberie, novým úkrytom pre niekoľko malých potočákov.