Rishi brush

V posledných dňoch som od predajne Thymallus dostal vzrky pre mňa v praxi neznámeho materiálu Rishi brush. Dostal som na test nasledovné farebné varianty žltú, čiernu, bordovú a claret. V tomto miničlánočku by som Vás rád oboznámil o čo sa vlastne jedná, ako sa mi s materiálom pracovalo a aj ako dopadla malá skúška pri vode.

 

Rishi brush je už vlastne pripravený dabovací knot v ktorom sa nachádzajú jemné gumičky a kúsky flashu. Tieto gumičky vo vode pekne vybrujú, čo by malo byť pre rybu zaujímavé. Z hladiska viazačského sa mi s nimi dobre pracovalo na háčikoch veľkosti č.12 a väčšie. Keď už som z neho naviazal zopár luriek a strímrov, rozhodol som ich hneď aj v praxi vyskúšať, čo na ne povedia dravce. Po príchode k vode som hňeď naviazal žlto červený strímer a začal ho skúšať ako pracuje.

zlty

Asi najlepšie sa mi javilo pomalšie razantné poskakovanie, kedy gumičky výrazne vybrovali, čo podľa mňa bude dobre fungovať aj na pstruhy. O pstruhoch som na tomto kanáli mohol iba snívať a tak som sa snažil strimra podať na začiatok zubáčom a ostriežom. Tu  som vydoloval zopár ostriežikov a prešiel na časť kanála s plytšou vodou, kde zvyknú stáť šťučky. Jedna fešanda okolo 40 na seba nedala dlho čakať a tak som odchádzal od vody spokojny a už sa neviem dočkať, keď Rishi brush vyskúšam aj na pstruhy. Mohla by to podľa mňa vec ktorá bude vedieť vyprovokovať ryby ktoré začnú špekulovat.

Druhou zaujímavou podobnou vecickou, ktorú si v blízkej dobe chcem vyskúšať je Rishi flex hair, čo by mali byť vlasy z rovnakých gumičiek, ktoré by sa dali využiť aj pri viazaní nýmf.

Tento materiál sa dá zohnať  v nasledovnom obchode

http://www.thymallus.com/obchod.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=64&category_id=20

Можно было "Праздничный стол"догадаться, что произошло.

В общем, что-то "Скачать игра внедорожники 4х4"с чем будет трудно справиться.

Во всех детективах сыщик в какой-то "скачать приколы для рабочий стол"момент обязательно начинает систематизировать данные и "скачать карты dcm"для этого составляет список подозреваемых, записывает "Скачать песню лера козлова последний звонок"мотивы преступления, где, "детские игры барби"кто, когда был, у кого есть алиби, "Тесты по биологии. 5 класс. К уч. А.А. Плешакова и др "Биология. Введение в биологию. 8 класс". ФГОС"улики, и прочее.

Гасси, тебе больше не "Волшебник Изумрудного города (сборник)"надо бояться Спода.

Может быть, стоит покончить "Французско-русский и русско-французский словарь для всех"с Винсентом, подумал он.

Я кинулся по ближайшей, ведущей "скачать книгу ложь психология"к лесу тропинке.

Čítať 3317 krát Naposledy zmenené sobota, 08 jún 2013 18:58