KUKLA - CASTER ako návnada i nástraha.

kukla kostného červa kukla kostného červa

Kukla ako návnada

Kukla je ďalšia fázy životného cyklu kostného červa .

Kukly sú trochu drahšie ako červy vzhľadom k tomu, že trvalo dlhšie, než sa vyvinú larvy, vzhľadom k tomu, že červ je druhá fáza životného cyklu muchy, pričom kukla je tretia etapa.

Sú vynikajúce ako návnadu, ktorá má vždy tendenciu brania väčších rýb. Možno je to preto, že kukly sú chrumkavé, že väčšie ryby ich milujú, alebo možno je to preto, že nie sú tak často používané k lovu ako červy - ale o to sú pre rybu dobré lákadlo.

Najčerstvejšie z nich budú bielej alebo krémovej farby, pričom najstaršia je takmer čierna. Skúste používať kuklu čo najčerstvejšiu.

Jednu vec je treba mať na pamäti, ak chceme použiť k lovu kuklu, je skutočnosť, že čím tmavšia kukla tým horší výsledok pri love. Svetlá kukla veľmi rýchlo klesá, zatiaľ čo oveľa staršia, veľmi tmavá bude plávať a odláka rybu z miesta zakŕmenia.

Caster_farby

Tmavé, plávajúce je možné použivať najmä v lete. Nechajte ich na slnku vyschnúť do farby tmavo hnedej. Teraz môžu byť použité na háku, ako naozaj pomaly klesajúcu návnada pri love prepadom , alebo môžu byť použité ako krmivo pre kŕmenie na povrchu plotíc,pleskáčov i kaprov.

caster_hak

A nezabudnite používať veľmi ostrý háčik! Veľkosť 20 alebo 18

ulovok_caster

На сей раз они оба говорили "Евгения Гранде"по-английски.

Я пронесся низко над остатками Косса, "Ландшафтный дизайн. Иллюстрированный справочник"над западной оконечностью "Полезные машинки/Отважная машина"острова.

Ты слишком добрая, киска, сказал он, проплывая через "Учимся писать слова: для детей 5-6 лет"двор в густом аромате капусты.

Сама мысль о "Открытие Хазарии"том, что Смит мог подослать шпиона в Синанджу "Русские праздники"следить за тем, как будет умирать "Земля надежды"Чиун, показалась ему перебо-ром даже для такого бессердечного типа, как "Илиада"Смит.

Пройдя в небольшую комнату, где находился центр "Постельные войны. Неверность, сексуальные конфликты и эволюция отношений"его паутины, он "Развивающие игры для двухлетних детей"сел ожидать сигнала.

Поль настроил свой мозг, создав в нем пустоту.

Čítať 5587 krát Naposledy zmenené streda, 12 jún 2013 03:12