PELETY základné druhy

pelety základné rozdelenie. pelety základné rozdelenie.

 

1. Halibut

Tieto pelety sú nasýtené olejom a bielkovimami. Dostupný v malých guličiekách 2 mm slúži na vytvorenie lôžoka na lovnom mieste z voľných návnad, pri love môžeme použiť peletu o rozmere 21mm ,prípadne i obrie pelety. Navŕtané a navlečené na silon. Veľký kapor, sumec, pleskáč a jalce veľké nástrahy milujú.

2. Kapor

V niektorých lokalitách je prikrmovanie a i lov na halibutové peletyobmedzený a to kvôli ich vysokému obsah oleja. Doporúčajú sa pelety na báze rastlinných bielkovín, Tieto guličky sú menej mastné, ale stále vynikajúce pre kapora atrakívne. Majú tendenciu sa rýchlo rozkladať.

3. Pstruh

Primárne vytvorená z lososa, pstruhové pelety majú veľmi vysoký obsah oleja a bielkovín. Vzhľadom k tomu, sú lepšie v lete, kedy teplejšia voda vyplaví olej z návnady a vytvára vôňu ktorá ryby láka z diaľky.

4. Expandéry

Tieto tvrdé, nafukovacie pelety sú navrhnuté tak že vo vode zmäknú a vytvoria špongiovité štruktúry. To umožňuje priamo ich dipovať.

5. Konope

Existuje len málo sladkovodných rýb, ktoré nemajú radi konope. Tieto guličky sú navrhnuté tak, aby sa úplne rozložili na kašu. S sú ideálne pre použitie po celý rok. Používajú sa úspešne tiež vo vreckách PVA, do základného krmiva ako voľný dodatok, môže byť dokonca posilnený s trochou konopného oleja. Dobré pre lieňa a kapora.

6. Mäkké krmivo pelety

Rybacie pelety, ktoré boli starostlivo navlhčené. Vynikajúce pre lov kapra a a ich udržiavaniu na lovnom mieste.

CSL

CSL je skratka pre výluh z kukurice. Tieto chutné guľôčky voňajúce neodolatelne a rýchlo pod vodou a vytvárjú jemný koberec atraktívnej potravy. Môžu byť použité vo vreckách PVA alebo do základu kŕmnych zmesí. Mnoho druhov rýb oblubujú ČSL, a to najmä kapor a sumec. Jedná sa o sladké guličky.

8. Ochutené pelety

Peleta vyrobená z tygrieho orecha, rybej múčky a silne aromatická. Pre kapra neodolatelná.

Позже, его порядком забавляла "волшебная гора краткое содержание" возможность навестить это место.

Но "Артикуляционная гимнастика в стихах и картинках: Пособие для логопедов, воспитателей и родителей" прикасайся к нему к его поверхности как можно "Конек-горбунок" меньше.

Прекрасный принц повертел пальцем у виска, давая "Англо-русский словарь" понять, что "Сборник текстовых задач по математике. 3 класс" Экскалибур не в своем уме.

Лунносветная говорит, "краткое содержание 4 сезона дневников вампира" что, на ее взгляд, вы чересчур очеловечились.

И, "скачать wave звук" конечно, более дорогим, чем мог себе позволить молодой "Необыкновенные приключения Карика и Вали" парижский студент, совсем недавно получивший "Агния Барто. Любимые стихи" степень доктора философии.

Она сложила "скачать веселую музыку для конкурсов" свой изорванный носовой платок и выбросила.

Čítať 9784 krát Naposledy zmenené štvrtok, 24 október 2013 22:20