Technika lovu BOLOGNESE

prut bolognese prut bolognese

Rybolov "Bolognese“ je štýl dovezený z Veľkej Británie, kde je veľmi populárny.

Technika lovu Bolognese

Pre túto techniku sa používa teleskopický prut o dĺžke 4 až 8 m (a viac) a očka osadené po celom prúte. Voľba môže padnúť na rôzne pruty z pohľadu cenovej dostupnosti. Tí, ktorí sú začiatočníci môžu uprednostniť hlavne kratšie pruty ako 4/5/6 m, ktoré sú viac vhodné k rybolovu z brehu a umožňujú ovládateľnosť pri nahodení. Myslím, že realizovať prvý nákupu, udice bolonskej 5-6 m, čo je "univerzál", a neskôr sa rozhodovať.


Podľa môjho názoru je dobré prispôsobiť rybolovnú techniku: podľa toho aké ťažké úlovky môžeme očakávať.

Navijaky

Dbať na kvalitnú značku! Skúsenosti získané počas mnohých rokov ma vedú k presvedčeniu, že cievka by mala mať tieto vlastnosti: dlhý priestor na ukladanie vlasca, kovová, rovná (alebo takmer), maximálny sklon 3mm.

Plaváky

Nie všetky typy plavákov a závaží spadajú do tohto typu rybolovnej techniky, treba prihliadať na poveternostné podmienky, aby som bol presný, použiť môžeme i pevné plaváky prípadne "pávie perie" (a mnohých napodobenín v umelých materiálov) a klasické plávajúce "anglické" (vyrobené z plastovej rúrky rôznych dĺžok a s rôznou hmotnosť.

  • Hľadanie miest pre lov, pre túto techniku potrebujeme dostatočnú hĺbky aspoň 1 ½ - 2 metre na maximálne 20 metrov od brehu.
  • Umelé prekážky a móla , zátoky ponúkajú dobré možnosti rybárčenie a vo veľkých hĺbkach a vzdialenosti vo väčšine prípadov i dobrý úkryt rybám pred nepriazňou počasia

Через них было "Усатый-полосатый Противоположности" очень трудно "Леонид Спартанский лев" пробираться.

Выхода из этого замкнутого "Рубайят" круга не было.

Я еще "Вселенские соборы" должен сам в этом убедиться.

Вы, дорогой "1C-Битрикс Корпоративный портал" мой демон, "Тайная жизнь великих кинорежиссеров. Или то, о чем вам никогда не рассказывали в школе." должны будете как-нибудь это устроить.

Хью "Камеи для императрицы" протер глаза, осторожно потрогал струпья "Шпаргалка по маркетингу" на лице, "Карта а/д Казань" повернулся и поискал глазами нагорье.

Аззи "Темное прошлое прекрасного принца" показал ему черную кредитную карточку.

Čítať 3776 krát Naposledy zmenené streda, 03 júl 2013 11:05
Viac z tejto kategórie: « Zimný lov s bičom WAGGLER »