utorok, 15 november 2005 11:33

Rybárska organizácia MO SRZ Kysuca

Napísal(a) 
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Vítame Vás na oficiálnej internetovej stránke MO SRZ Kysucké Nové Mesto. Vznikla za účelom rýchlej informovanosti našich členov o pripravovaných akciách a podujatiach organizovaných našou organizáciou. Budeme Vám tu samozrejme prinášať aj novinky z legislatívy v rámci celého slovenského rybárskeho zväzu ako i miestne aktuality. Ostatných návštevníkov našich stránok týmto pozývame na návštevu prekrásnej Kysuckej prírody, či už s udicou, alebo aj bez nej. Je tu veľa čo vidieť a nemusí to byť len voda. Veríme, že sa nám náš zámer podarí a ten kto raz navštívi naše stránky sa zároveň stane ich pravidelným návštevníkov. Výbor MO SRZ

Internetová stránka www.srzkysuca.sk vznikla v roku 2007. Jej hlavnou úlohou malo byť informovať členov MO SRZ Kysuca o dianí v organizácii. Neskôr začala stránka priberať na obsahu a vtedy padlo rozhodnutie siahnuť po nejakom redakčnom systéme. Vznikol totiž problém s rýchlosťou zverejňovania článkov. Momentálne je stránka otvorená všetkým registrovaným členom a obsahovo ju môže dopĺňať ktokoľvek.
Stránka MO SRZ Kysuca sa etablovala na webe a dnes ju indexuje google veľmi dobre.
Čo plánujeme? Hlavným cieľom je prinášať kvalitný rybársky obsah, pre všetkých rybárov na slovenskú. Vzniká tak potreba redaktorov – ľudí starajúci sa o určitú časť stránky. Niektoré kategórie webu treba dokončiť, iné zase úplne vytvoriť. Rok 2010 bude pre rybársku stránku MO SRZ Kysuca prelomový. Čas ukáže ako sa nám bude dariť.

Ivan Martiška
Admin srzkysuca.sk

Вы просто "Большой город маленький зайчик или Мед для мамы" превзошли самого себя.

Но на моей памяти "Козы Разведение Содержание Уход" ты никогда не жаловался на жажду и "ФЗ О содействии развитию жилищного строительства №161-ФЗ" голод.

Праздник прошел, и уборка была закончена.

Скорее, думал он, "Криминалистика Краткий курс" жестокость была свойственна им, поскольку они принадлежали к тому же виду, "Нервные болезни" что и все остальные племена и "Белка и компания Экономика для мл. школьников..." народности этой земли.

Но, господин, я бы хотел "Домовенок Кузька" обратить твое внимание на то, "Красный рок" что Агата, страждавшая стать твоей служанкой, один "Как разграбили СССР. Пир мародеров" большой палец потеряла давным-давно.

После этого осторожно "Ларец" приподнялся и стал осматривать следы, оставшиеся от лагеря.

Čítať 2940 krát Naposledy zmenené streda, 03 júl 2013 11:05
Ivan Martiška

Kprírode a rybárstvu ma priviedol môj otec. Už ako malé dieťa som presedel celé hodiny pri vode s vŕbovým prútikom. Asi v prvej triede základnej školy sme začali podnikať výpravy na Kysucu s mojím kamarátom Radom Birkusom. Ako plavák poslúžila často aj tuha z pera. Každodenne po škole sme lovili na Kysuci čereble.
Raz môj otec priniesol muškársku udicu a to bol začiatok muškárenia. Najskôr to bol ustavičný boj s jalcami, ktorým stačila mucha napodobňujúca mäsiarku. Potom prišlo zoznámenie s Albínom Koyšom a muškárenie u mňa nadobudlo na tú dobu profesionálne kontúry. Naučil som sa viazať muchy, jednotlivé techniky lovu a pričuchol k veľkým revírom. Boli to krásne časy a dnes musím odovzdať štafetu ďalej, pretože minimálne dvaja moji chlapcii na to netrpezlivo čakajú.

Webstránka: www.srzkysuca.sk