3D Epoxidové Oči

3D Epoxidové oči 3D Epoxidové oči Sybay

Viazanie umelých mušiek je dnes už poriadna veda. Na trhu je nepreberné množstvo viazacieho materiálu a človek sa niekedy nevie správne rozhodnúť čo kúpiť. V tomto článku Vám predstavím firmu Sybai a jej jeden z produktov. Ide o 3D epoxidové oči, ktoré vedia zatraktívniť streamer napodobňujúci umelú rybku.Firma Sybai sa sústreďuje na výrobu streamrov. Ako nutnosť k zaisteniu výroby začala vyrábať svoj vlastný viazací arzenál materiálov. A skutočne sa jej darí, pretože okrem úžasnej kvality ponúka tovar za výborné ceny. Všetky materiály od tejto firmy zakúpite cez výhradného dodávateľa na Slovensko a to firmou Rybárske centrum - Riverland.

No ale späť k očiam. V začiatkoch streamrovania resp. viazania streamrov sa oči vôbec nepoužívali. Neskôr prišla snaha aspon z mojej strany dokresľovať oči fiksami. To ale nebolo ono a tak som ich skôr nepoužíval. Neskôr sa na trhu začali objavovať veľké množstvá materiálov nahradzujúce oči rybiek. A tak dnes nieje problém takéto čosi zohnať. Pokiaľ však ide o kvalitu a cenu treba začať hľadať.
Oči na streamroch okrem realistickosti zvyšujú aj vnadiaci účinok. Niekedy je vhodné napodobniť rybku resp. umelú muchu čo najvernejšie. Inokedy zase platí niečo, čo zrovna nieje realistickém ale ryby, ktoré momentálne niesu pri chuti provokuje k útoku. Práve široká škála týchto oči vám zaručí uviazať to, čo presne platí na daný typ vody.
Mňa najviac upútali oči s názvom Clear Magic. Ide o oči, ktoré sú priehľadné a samozrejme 3D. Priehľadnosť a efekt 3D spôsobuje jav šošovky a tak dá podkladovému materiálu pekne vyniknúť.

Oči sú vyrobené najmodernejšou technológiou zo špeciálnej živice vynikajúcej vlastnosti, medzi ktoré patri najme:

  • Odolnosť voči UV žiareniu (nežltne a zaisťuje stálu farebnosť)
  • Dlhodobá elasticita (odolnosť voči poškriabaniu a praskaniu pri nárazoch)
  • Vysoká transparentnosť (oproti bežným používaným živiciam na báze polyesteru dosahuje vyššieho 3D efektu)
  • Zdravotná nezávadnosť

Väčšina 3D Epoxy Eys (epoxidových očí) sú originálne vzory, ktorých jediným výrobcom je SYBAI tackle.

Zakúpiť si ich môžete v predajni Rybárskeho Centa - Riverland

Čítať 4301 krát Naposledy zmenené pondelok, 10 február 2014 23:03
Viac z tejto kategórie: Viazanie s CDC »