Neslušská boila

V dňoch 29.júl až 1. august sa uskutočnil prvý ročník kaprárskych pretekov Neslušská boila na Vodnej nádrži Nesluša. Tento sedemdesiatdva hodinový nonstop lov bol špecifický a svojimi pravidlami sa podobal ku vychýreným kaprárskym pretekom na Slovensku. Pretekov sa zúčastnilo osem dvojčlenných družstiev. Každé družstvo mohlo mať k dispozícii jedného náhradníka, ktorý však nesmel loviť. Chytať sa smelo výlučne na boilies, alebo pelety, pričom sa účastníci dohodli že maximum použitých nástrah a návnad je hmotnosť štyri kilogramy.
Losovanie sa uskutočnilo už tri dni pred samotnými pretekmi, aby si mohli účastníci pripraviť lovné miesta a prípadne zakŕmiť svojimi bolies, vyrobených podľa zaručených receptov.

Štvrtok, prvý deň pretekov:

Po upršanej noci, vyšlo slnko, chalani okolo Petra Helta uvarili výborný guľáš no proste fantstický začiatok pretekov.
O štvrtej popoludní vyťahuje z hrádze tím KysCarp 1, prvého kapra. Na konte majú prvých 57 bodov a usadili sa na čele pretekov. Do večera sa už nič zaujímavé nestane, až na to že okolo desiatej začína pršať.

Piatok, druhý súťažný deň:

Po výdatnom lejaku, ktorý trval celú noc a prestal až okolo deviatej ráno, sa pomaly začína bilancovať noc. Okrem vyplavených bivakov a premočených pretekárov sa pochytali aj nejaké ryby. KysCarp 1. mal v noci ďaľšie dva kapry, podobne Mihalda team, a po jednom kaprovi chytili CT Hospodári a CT SlovCort. Cez obed chytá Mihalda team ďaľšie dva kapry a KysCarp 1., ako sa neskôr ukáže najväčšiu rybu pretekov v dĺžke 74cm. Na čelo sa s náskokom prepracovali tieto dve družstvá.

Sobota, tretí deň pretekov:

V noci chytili ryby iba dve družstvá. CT Kysuca zaznamenal svojho prvého 60cm kapra a Mihalda team mal v noci ďalšie dva kapry. Zároveň sa dostalo toto družstvo do vedenia čo potvrdili v priebehu dňa svojimi šupináčmi, v poradí siedmim a ôsmim.

Nedeľa, posledný deň pretekov:

Cez noc zdoláva opäť Mihalda team štyri kapry a zdá sa že je rozhodnuté. V noci však zabral aj CT Hospodári a chytili dvoch kaprov a ďalšie dva sa im nepodarilo zdolať. Svoje úlovky si pripísali aj CT Kysuca a CT Žilina. Doobeda sa už bodovaná ryba nechytila.

Celkovo spolu osem družstiev chytilo 23 kaprov a najväčší meral 74cm.
Poradie po 72 hodinovom maratóne bolo nasledovné:

  1. Mihalda team 711bodov 12 kaprov
  2. KysCarp 1 237bodov 4 kapry
  3. CT Hospodári 159 bodov 3 kapry

Vyzdvihnúť treba všetkých účastníkov za účasť aj vo veľmi zlom počasí, no asi najväčšie sebazaprenie previedol Miro Svrček z CT Hospodári, lebo až do soboty podvečera sa pretĺkal z nástrahami pretekov sám, pretože jeho parťák mal pracovné povinnosti. Samozrejme treba poďakovať aj chalanom družstiev KysCarp 1 a 2 za organizáciu, výborné občerstvenie a majiteľovi predajne Karpshop v Žiline za poskytnuté ceny do pretekov.

Fotografie z týchto pretekov nájdete tu >>

Виновен он или нет, "Бухгалтерский баланс"но это время "Бухгалтерский баланс в анализе финансового состояния предприятия и оценке вероятности его банкротства"баланс">Бухгалтерский баланс"он будет под "Бухгалтерский баланс и анализ финансового состояния предприятия"№1)">Бухгалтерский баланс (Форма №1)"моей защитой.

Благодарю "Бухгалтерский баланс его значение и структура"title="Бухгалтерский баланс">Бухгалтерский баланс"вас, "Бухгалтерский баланс и анализ финансовых отчетов"сеньор комендант, ответил Карлос, все еще смеясь.

Внутри лежал "Бухгалтерский баланс и его анализ"кусок гниющего мяса.

Я тогда не умел "Бухгалтерский баланс и его использование для оценки финансового состояния предприятия (организации, фирмы)"точно определять дозу, заметил Рубин.

На сей раз комендант выглянул, чтобы сообщить, как он воображал, радостную весть жалкому просителю.

Тит вытащил его из болота, выходил в деревне молоком и травами, целый отпуск на Ильина потратил, в Москву невесть зачем перевез.

Čítať 4250 krát Naposledy zmenené pondelok, 02 december 2013 22:17